Nasıl Çalışırız

Nasıl ÇalışırızHizmetlerimiz

Kombi Kurulumu

Doğalgaz Tesisatı

Kombi Bakımı ve Onarımı

Doğalgaz Borusu

Kombi Tamiri

Kombi ve Petek Temizliği

Teslimatlar bizim tarafımızdan adresinize yapılmaktadır. İstanbul içi ücretsiz teslimat fırsatını kaçırmayın! 📦

(0216) 314 04 25 numarasından veya iletişim formunu doldurabilirsiniz 📞

 

Kombinizin montajını gerçekleştireceğimiz konumu daha iyi analiz etmek ve bu konuyu uzman kadromuz ile  istişare etmek adına müşterilerimiz  tarafından montaj öncesi gönderilen 1 adet fotoğraf montaj şeklinin belirlenmesi  ve iş bitirme süresinin kısalması gibi hususlarda bizlere yardımcı olacaktır.

Randevu

Müşterilerimiz tarafından gönderilen adres bilgisi ve irtibat telefonu ile müşterilerimizin  belirttiği gün ve saat dilimleri, firma görevlimiz tarafından kayıt altına alınarak  montaj ekibimizin aynı zaman dilimleri arasında belirtilen  adreste olması sağlanır.

Montaj

Cihaz montajı uzman kadromuz tarafından iş güvenliği ve sağlığı hususları göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir.
Bu doğrultuda kullanma kılavuzunda belirtilen montaj esasları ürün güvenliği ; ürün fiziki ve kimyevi etkenlerden korunarak kombi bağlantı parçaları ile sağlam şekilde duvara asılır
Gaz güvenliği ; atık gazın dışarı atıldığı bacanın düşey ve yatay parçaları yönetmenliğe uygun olarak yerine sabitlenir. Işlem sonunda gerekli kontroller yapılarak gaz kaçağının olmadığından emin olunur.
Kombi montajının yapıldığı yer doğrudan dış ortam ile temas halinde ise kombinin soğuk havalardan etkilenmesini  ve sistemin  zarar görmesini önlemek amacıyla kombi dolap montajı yapılır.

İgdaş Uygunluk Belgesi

Tercih edilen kombi markasını devreye alma(ilk çalıştırma) aşamasında yetkili servis tarafından müşterilerimzden talep edilen igdaş uygunluk belgesi firmamız bünyesinde çalışan yetkili mühendis arkadaşlarımız tarafından temin edilerek montaj sonrasında sizlere  teslim edilmektedir.

Kapıda Ödeme

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet bedelini montaj ekip sorumlumuz tarafından kredi kartı veya nakit seçeneklerini kullanarak temin etmekteyiz.
Not : Kesinlikle montaj öncesi ödeme talep EDİLMEMEKTEDİR