Hakkımızda

0
+
MUTLU MÜŞTERİ
0
+
TAKIM ÜYESİ
0
SAAT
DESTEK EKİBİ
0
+
ÜZERİNDE ÜRÜN

HAKKIMIZDA

Akkombi.com  Burak Isı Sistemleri olarak, İstanbul genelinde tüm çeşit ve marka kombi cihazlarınızın teknik destek hizmetini vermekteyiz. Servis hizmetlerimiz kombi tamir, bakım ve montaj gereksinimlerini en kısa zamanda en kesin şekilde çözüme ulaştırmak üzerine kurulmuştur.

Kombi  alanında sahip olduğumuz teknik bilgi ve teknolojik imkanlardan son derece faydalanan ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayıp, öneriler ve çözümler sunmaktayız. Akkombi Burak Isı Sistemleri olarak çalışma prensibimiz, müşterilerimize en kesin çözümü en kısa zamanda sunmak ve uygun fiyatlarımızla da bu farklılığımızı daha da ön plana çıkarmaktır. Güvenilir ve kaliteli çalışma prensibimiz ile işimizi sağlamlaştırmaktayız.

Biz Kimiz?

Kombi servisi alanında bir çok marka hakkında teknik bilgiye sahip ekibimiz bu çeşitlilik zorluğunun altından gururla kalkmaktadır.
Airfel,Buderus,Vaillant, Ferroli, Wolf, Alarko, Bosch, Ariston, Baxi, Baymak, Arçelik, Beretta, Baykan, Protherm, Viessman, Lambert, immergas, Eca, Süsler gibi büyük markalar ile çalışıyoruz.
Kombi ve doğalgaz tesisatında büyük markalar ve modelleri hakkında tüm teknik bilgi ve tecrübeye sahip ekiplerimiz ile farklılığımızı yaptığımız işlerde de ortaya koymaktayız.